השירותים שלנו

בחרו כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם

תכנון פיננסי

מטרת התכנון הפיננסי הינה לבצע התאמה בין הנכסים הפיננסים, הקיימים במשק הבית, לבין אופי המשקיע והתאמה של הנכסים הפיננסים בינם לבין עצמם.
הצורך בהתאמה נובע מההבדלים בין הנכסים בפרמטרים חשובים.

ניהול עושר

ניהול עושר או בשמו הלועזי פאמילי אופיס, הוא שירות תכנון פיננסי המיועד למשפחות בעלות הון עצמי גבוה. הון זה מורכז לרוב ממספר מגוון של השקעות, כגון , נדלן, השקעות סחירות, השקעות לא סחירות, אקוויטי ועוד. 

השקעות אלטרנטיביות

השקעה אלטרנטיבית כשמה כן היא, אלטרנטיבה להשקעה בבורסה. השקעות מסוג זה הן לרוב השקעות לא סחירות עם קורלציה נמוכה לשוק הסחיר. בארץ ובעולם יש עשרות אלפי קרנות השקעה אלטרנטיביות מסוגים שונים.

תיכנון מס השקעות

קופות הגמל וקרנות ההשתלמות שנצברו במהלך השנים, ברובן, פטורות ממס רווחי הון
בעוד ששאר האפיקים הפיננסיים הפרטיים (תיקי השקעות, חסכונות, ני"ע וכו') חייבים במס רווחי הון שנע בין 15%-25% מס על הרווח. על מנת לחסוך בתשלומי מס רווחים בטווח הארוך יש להביט על תיק ההשקעות הכולל (קופות גמל, קרנות השתלמות ואפיקים פיננסיים פרטיים אחרים) ולבצע חלוקה של הסיכונים בתיק בהתאם לאופי המיסויי של כל אחד מאפיקי ההשקעה.

תכנון פנסיוני

תכנון פנסיוני הוא בעצם בניית אסטרטגיה שתאפשר לנו לפרוש לפנסיה ולהמשיך לקבל הכנסה מהחסכונות שלנו בצורה שבה נצליח לשמור על רמת ההכנסה ולאיכות החיים אליה התרגלנו במהלך השנים בהם עבדנו.

ליווי לקראת פרישה

במהלך השנים הפרשנו וחסכנו לפנסיה. כעת, לקראת הפרישה נדרש לקבל החלטות אשר יקבעו את גובה ההכנסה שלנו בשנים שלאחר הפרישה. תהליך הפרישה צריך להעשות ע"י איש מקצוע מאחר ומדובר בתהליך בלתי הפיך. 

גידור השקעות

קרנות גידור שייכות למשפחת ההשקעות האלטרנטיביות הבלתי סחירות. כאשר לרוב קרן גידור מתייחסת לקרן לא סחירה המשקיעה בני"ע סחירים בבורסה באסטרטגיה של LONG ו SHORT. בניגוד לדעה הרווחת, רק חלק קטן מרכיב ההשקעות בפועל מגדר את ההשקעה, וזאת לרוב באמצעות רכישת פוזיציות SORT על המדדים השונים.

העברה בין דורית

מושג "העברה בין דורית" הינו מושג רחב המתייחס לשיקולי מס אותם עלינו לקחת בחשבון ברגע שבו אנו מבינים שחלק גדול מהחסכונות אותם צברנו במהלך השנים, יעבור לדור הבא. עם תכנון נכון של העברה בין דורית, ילדנו יוכלו להנות מסכום הורשה גבוה יותר וחכם יותר.