תכנון פנסיוני

בחרו כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם

השירותים שלנו

תכנון פנסיוני

תכנון פרישה – מיסוי תכנון וליווי: גיל הפרישה או כמו שאנו אוהבים לקרוא לו הגיל שבו מתחילים החיים. יחד איתו הרצון לביטחון כלכלי והרצון לחיות את החיים שתמיד רציתם. אנחנו בוינברגר פיננסים כאן כדי להביא אותכם לשם,  עם יחס אישי וליווי צמוד, מקצועיות וניסיון רב וזאת על מנת לספק מענה 360 לכל תחום הפיננסים. 

חשוב לדעת כי תכנון פרישה טוב מסתמך על בניית תכנית עתידית מדויקת, הלוקחת בחשבון את רמת החיים בה אתם ובני משפחתכם תרצו לחיות, לצד הגדרת הוצאות עתידיות חד פעמיות צפויות, יעדים וחלומות אותם תרצו להגשים.

השינויים התדירים בחקיקה, במיסוי ובתקנות הפנסיוניות, מעניקים מעמד מיוחד לכספים שנצברו בתקופות שונות ומשפיעים על אפשרויות המשיכה שיעמדו לזכות החוסך במעבר בין מעסיקים ובעת פרישתו לגמלאות.

בוינברגר תכנון פנסיוני אנו ממליצים להקדים ולתכנן את הליך הפרישה גם כעשר שנים לפני מועד הפרישה לגמלאות.

בתהליך הליווי שהינו תהליך הכרחי ומשמעותי לעתיד היחיד ומשפחתו, נעשה מיפוי והערכת כל מקורות ההכנסה העומדים לרשות הפורש לאחר הפרישה. בנוסף לכך, נעשה הערכת ההוצאות העתידיות של היחיד ושל משק הבית.

בעת שלב הפרישה ישנם החלטות קריטיות בעלות חשיבות רבה הנדרשות בכדי לא לייצר הפסד כספי, שעל הפורש לקבל אל מול רשויות המס, ולצורך ההתחשבנות על מענקי הפרישה. 

לרשות הגמלאי מגוון אפשרויות להשקעות המאפשרות חיסכון מקסימלי בתשלומי מס ואיכות השקעה מרבית. כחלק בלתי נפרד מתכנון פיננסי זה – על הגמלאי לקבל החלטות פיננסיות גם בנוגע לדור ההמשך.

בחלק מהתהליך ,יאיר וינברגר וצוותו ינתחו את הנתונים ויתוו עבורכם תמהיל אסטרטגי מנצח הכולל :

  • בניית תמהיל מוצרים פיננסים המותאמים לצרכיכם במדויק
  • הדרכה להתנהלות פיננסית נכונה בהתאם לאסטרטגיה הנבחרת
  • ליווי ומעקב לאורך כל שלבי יישום התוכנית.
  • בדיקת, עדכון ודיוק תמהיל המוצרים בהתאם לשינויי החיים

 

הראייה ההוליסטית בה אנו דוגלים אינה פוסחת על האספקטים הפנסיוניים להם נדרשים לקוחותינו. כיום קיימים בשוק מגוון של מכשירים פנסיוניים למטרות חיסכון לטווח ארוך. הפתרונות השונים נבדלים זה מזה בהטבות המס, העלויות, הנזילות, סכומי המינימום ועוד, ולכן חשוב להכיר את מגוון האפשרויות – על יתרונותיהן וחסרונותיהן.

לקוחותינו נהנים מתכנון פנסיוני חכם המתחשב ביתרונות והטבות המס של כל אחד מהאפיקים הפנסיוניים ושילובם בתיק הנכסים המשפחתי הכולל. השירות ניתן על ידי בעלי רישיון פנסיוני.