ניהול עושר

בחרו כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם

השירותים שלנו

                        

בוינברגר ניהול עושר הגישה בה אנו דוגלים לניהול הון מבוססת על הקצאת נכסים חכמה המניבה תשואה עודפת לאורך שנים. ההקצאה מתבססת על מתודולוגיית ניהול סיכונים המוכיחה עצמה בכל פעם מחדש, גם ובעיקר בעתות משבר.

תיקי השקעות סטנדרטיים כפי שרובנו מכירים, מורכבים בעיקרם מאג"ח ומניות ובמסלולים שונים. תיקים אלו בעלי קורלציה מוחלטת לבורסה ולתנודתיות שבה. לשם הקטנת התנודתיות והקורולציה לשווקים, יש לשלב קרנות השקעה אלטרנטיביות בתמהיל ההשקעות. לכן, אנו בוינברגר ניהול עושר משלבים השקעות אלטרנטיביות בקרנות שונות, כגון: קרנות נדל"ן, קרנות גידור, קרנות חוב, קרן תשתיות ואנרגיה חליפית, Private Equity השקעות במוצרים מובנים(סטרקצ'רים) ועוד.  עם חברות גדולות בתחומים שונים בארץ ובחו"ל ועוד מכשירים פיננסיים מתקדמים. כך באמצעות גיוון התיק עם השקעות אלטרנטיביות המניבות לאורך זמן תשואות גבוהות מהסטנדרט בסטיות תקן נמוכות יותר, אנו ממקסמים עבורך את הערך ביחס לתיקי השקעות רגילים.

מאחר ובעולם בכלל ובישראל בפרט קיימות אלפי קרנות השקעה מסוגים שונים, ויכולת האנליזה והבחירה של הקרנות הטובות ביותר מאתגרת, בוינברגר ניהול עושר אנו משתמשים בשירות של וועדת השקעות חיצונית בלתי תלויה המורכת מאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם, שעוזרת לנו לסנן ולמיין מבין כל הקרנות לאלו הטובות ביותר עבור לקוחותינו. 

בקרב משקי הבית האמידים קיימת משמעות רבה לניהול נכון של כלל הנכסים הפיננסיים ואלו שאינם פיננסיים.

אנו בוינברגר ניהול עושר מעניקים לקוחותינו הזדמנות להנות מהיתרון הגדול של ריכוז כלל הפעילות הפיננסית אצל גורם מקצועי אחד.

בכך אנו מקפידים על ביצוע תהליך בדיקה וסינון קפדני עבור לקוחותינו תוך הצגת הסיכונים והיתרונות הגלומים בשירותים המוצעים.

המפתח להעצמת היכולות הפיננסיות והשגת היעדים הכלכליים של המשפחה הוא ע"י ניהול חכם הדורש ניסיון והיכרות עם תנאי השוק והיציבות בתקופות של אי ודאות . סיוע וליווי הדוק של  וינברגר ניהול עושר, למעשה מבטיח כי הנכסים הכלכליים ינוהלו באופן אחראי ומקצועי לאורך כל הדרך, וזאת על מנת לבסס ולחזק את ההון המשפחתי כבר בשלבים המוקדמים יחסית של החיים.

בשורה התחתונה, יחידים ומשפחות, אמידים ככל שיהיו, לא מכירים לעומק את כל חוקי המשחק בעולם הפיננסי, במיוחד במציאות של ימנו המשתנה תכופות. ולכך פתרון בדמות שירות של וינברגר ניהול עושר, המספק מעטפת מקצועית המבטיחה ניהול אפקטיבי וחכם של כלל החסכונות ומקורות ההון. 

נשמח לעמוד לרשותך ולסייע בבחינת הדרכים שיאפשרו למקסם את הנכסים הכלכליים.