אודות

ABOUT

הרווח שלך. ההצלחה שלנו.

אודות וינברגר

Private waelth

“הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד הוא ליצור אותו"

הנבואה ניתנה לשוטים וניהול הסיכונים לנבונים. אמנם לחזות את העתיד אנו לא יודעים אבל בהחלט משתדלים להיערך לכל תרחיש בצורה הטובה ביותר. אופטימיות לצד זהירות, הוא משפט המפתח אצלנו. העבודה היום יומית עם לקוחות קיימים וחדשים ממלאת עבורנו את המצברים ומתווה עבורנו את הדרך. שקיפות ותיאום ציפיות מול הלקוחות הם הקו המנחה ולפיו אנו פועלים.

על המשרד

למשרדנו ניסיון רב שנים בניהול השקעות בגופים מוסדיים הגדולים בישראל.  היכרות עמוקה עם שוק ההון ומנהלי השקעות מובילים, היכרות המספקת יתרון ללקוחות החברה בניהול תהליך בניית תיק השקעות ללקוחות.

בחוג לקוחות המשרד נמנים משפחות, אנשי עסקים ומשקיעים פרטיים, הנהנים מייעוץ ומליווי צמוד בשימור ובניית ההון והחוסן הכלכלי.
משרדנו מתמחה בעולם ההשקעות ובעולם יתרונות המיסוי של כל אפיק. אנו שייכים לקבוצה אקסלוסיבית של מומחים להם ידע וניסיון בשוק ההון ובעולם הפנסיוני במקביל. משרדנו ניגש לכל פגישה עם לקוח בהסתכלות דו מימדית.

טובת הלקוח תמיד לפנינו. המודל העסקי של המשרד מושתת על שווי תיק הלקוחות שלנו, ולכן ככל שהלקוח מרוויח יותר כך גם אנחנו ולפיכך הצלחתו היא הצלחתנו.

וינברגר תכנון פיננסי הינה חברה עצמאית-פרטית שאינה בבעלות חברת ביטוח או בית השקעות ולכן שומרת על אינטרס הלקוח מעל הכל.

המשרד מורכב ממתכננים פיננסים בעלי רישיון ממשרד האוצר וממנהלי קשרי לקוחות אשר אחראים על הטיפול השוטף בצד הטכני מול כל לקוח. 

YAIR

קצת עלי

יאיר וינברגר

מומחה להשקעות ומתכנן פיננסי אסטרטגי, בעל ניסיון וראיה כוללת המותאמת לצרכים האישיים של כל משפחה או יחיד. מילא שורה של תפקידים בכירים בבתי השקעות בחברות המובילות בשוק ההון. 

בבעל תואר ראשון בכלכלה, התמחות במימון מאוניברסיטת בר אילן (בהצטיינות).